Badminton in de Sporthoeve

Kom kennismaken bij BBS Bodegraven. Je kunt 3x aansluitend spelen met uitleg voor €15. Hierna kun je besluiten om lid te worden van BBS. In de agenda kun je onze speeltijden vinden. De jeugd spelers krijgen een gratis racket van de vereniging.

Voor meer informatie kun je terecht bij Ton Dorrepaal, tel nr 06 3733 4777 of via dorrepaal28@gmail.com

Agenda

december 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
 

do 20 dec 2018 @09:30 - 11:30
50+ groep
vr 21 dec 2018 @09:30 - 11:30
Damens groep
vr 21 dec 2018 @18:30 - 20:30
Jeugd training
vr 21 dec 2018 @20:30 - 22:30
Vrij spelen senioren
di 25 dec 2018
GEEN Badminton Sporthal gesloten

Facebook

Competitie senioren

NBB Teamindeling 2018-2019

BBS1

Divisie 6 (vrijdag)

BBS 2

Divisie 7 (vrijdag)

David Keyner
Edwin van Drie
Melanie van der Lee
Janneke de Lange

Harmen Barten
Leon Walraven
Amanda van Grieken
Melissa Kuijpers
Saskie Spruit

BBS 3

Divisie 7 (vrijdag)

BBS 4

Divisie 8 (vrijdag)

 

Eric Snijder
Cees van Rossum
Barbara Karstens
Evelien van der Hammen
Jane Wijbers 

 

Alexander Schijf
Sijo Oudendag
Pascal Duits
Linda Raes
Kaylee Baggerman
Sandra van der Leede


NBB Programma, standen en uitslagen

Volg online de laatste uitslagen en standen in de competitie.

BBS MIX 1 | 6e divisie - 6e divisie afd. 20 NOZ | Stand
BBS MIX 1 | 6e divisie - 6e divisie afd. 20 NOZ | Programma

BBS MIX 2 | 7e divisie - 7e divisie afd. 23 | Stand
BBS MIX 2 | 7e divisie - 7e divisie afd. 23 | Programma

BBS MIX 3 | 7e divisie - 7e divisie afd. 22 | Stand
BBS MIX 3 | 7e divisie - 7e divisie afd. 22 | Programma

BBS MIX 4 | 8e divisie - 8e divisie afd. 13 | Stand
BBS MIX 4 | 8e divisie - 8e divisie afd. 13 | Programma

 

RCZ Teamindeling 2019

BBS1

Klasse A

BBS 2

Klasse B

Edwin van Drie
David Keyner
Melanie van de Lee
Janneke de Lange

Eric Snijder
Ruud Lezer
Melissa Kuijpers
Amanda van Grieken

BBS 3

Klasse C

Invallers

Alexander Schijf
Sijo Oudendag
Pascal Duits
Linda Raes
Barbara Karstens

Evelien van der Hammen

Ton Dorrepaal

 

 

RCZ Programma, standen en uitslagen

RCZ programma, standen en uitslagen